ZATEPLENIE STRIEKANOU IZOLÁCIOU

penová izolácia alebo aj chytrá pena je momentálne najkvalitnejšia a najlepšia technológia pre efektívne zatepľovanie akejkoľvek konštrukcie – zaizolujeme až 300m2 za deň

Odhlučnenie strojov a zariadení

Na základe vašich požiadaviek navrhneme tlmiaci materiál vhodný na odhlučnenie strojov a zariadenia, vieme poskytnúť materiály, ktoré spĺňajú protipožiarné normy, sú vodeodolné a zvládajú aj extrémne prostredie.

Odhlučnenie budov

V našej ponuke máme materiály na odhlučnenie všetkých častí a súčastí budov, priemyslených objektov, posluchových priestorov a nahrávacích štúdií, zabezpečíme projekt a následnú realizáciu. Používame materiály renomovaných svetových výrobcov Dynamat, STP, Evotec.

Špecializujeme sa na inštaláciu predsadených protihlukový stien a stropov, termo-akustické zatlmenie potrubí, rekuperačných jednotiek a klimatizacií. V prípade poslúchových miestnosti zabezpečujeme akustickú upravu interiéru pre dosiahnutie dokonalého hudobného zážitku.

kročajová izolácia

odhlučnenie stien

odhlučnenie stropov

termoakustická izolácia potrubí

akustická úprava miestností

Odhlučnenie strojov a zariadení

Na základe vašich požiadaviek navrhneme tlmiaci materiál vhodný na odhlučnenie Váších strojov a zariadenia, vieme poskytnúť materiály, ktoré spĺňajú protipožiarné normy, sú vode odolné a zvládajú aj extrémne prostredie.
Ako prvú vrstvu používame antivibračné materiály z butylkaučuku, ktoré pohlcujú všetky rezonancie. Druhá vrstva je tvorená z polyuretánových pien, v prípade vlhkého prostredia používame materiály zo syntetického polymeru, ktore su známe vysokou odolnosťou voči vode, olejom a extremnym poveternosným podmienkam.

Ozvučenie priestorov a objektov

Zaistíme ozvučenie komerčných priestorov: reštaurácie, obchody, hotely či fitness centrá…, taktiež vonkajšie priestory. Ponúkame audio zariadenia, ktoré sú odolné voči extrémnym poveternostným podmienkam, či už sa jedná o terasy alebo lode. V tejto oblasti máme viac ako 20 ročné skúsenosti.

Kompletný sortiment produktov na ozvučenie nájdete na homehifi.sk.

Zateplenie striekanou izoláciou

Striekaná penová izolácia alebo aj chytrá pena je momentálne najkvalitnejšia a najlepšia technológia pre efektívne zatepľovanie akejkoľvek konštrukcie, možnosť zateplenia obvodových stien drevodomov, stropu a šikmej strechy.

Striekaná izolácia sa plne prispôsobí požiadavkám podpornej konštrukcie. Žiadne tepelné mosty a problémy s vľhkostou a vodou. Zateplenie bez škár a medzier s rovnakými tepelno-izolačnými vlastnosťami po celú dobu životnosti!

Striekame Izoláciu až 300m2 za deň

Hydroizolácie

Realizujeme hydroizoláciu striech a základov s certifikovanými výrobkami od nemeckého výrobcu PCC Prodex.

asfaltové pásy

hydroizolačné folie a pásky

penetrácie a lepidlá

tekutá guma

izolácie okien

Sortiment okenných INTERIÉROVÝCH / EXTERIÉROVÝCH  izolačných pások certifikovaných MFPA Leipzig GmbH, Nemecko.

Strešné izolácie

Ponúkame sortiment butyl-kaučukový izolačných materiálov s TUV certifikátom a  butylkaučukove pásky napr. na izoláciu komínov.

Veľkometrážne maľovanie systémom AirLess

Maľujeme a striekame farby na veľkých plochách. Na aplikáciu farieb využívame vysokotlakový bezvzduchový AirLess systém GRACO, ktorý dokonale pokryje farbou veľké plochy. Dokážeme preto nastriekať aj ťažko dostupné miesta na streche, nosníkoch alebo strope.